| Wyróżnij się, zobacz co Ci daje rejestracja na naszym forum |
Zarejestruj się na forumi szczegółowo opisz problem z Twoim samochodem. Nasi Eksperci udzielą Ci bezpłatnych porad jak skutecznie dokonać naprawy.
Zalety Rejestracji ?
1. Rejestrując się na forum masz gwarancję , że opisany przez Ciebie problem nie pozostanie bez odpowiedzi.
2. Rejestracja i korzystanie z pełnych zasobów serwisu jest darmowa a Użytkownik nie ponosi żadnych opłat
3. Opisując, swój problem z samochodem możesz zaoszczędzić ciężko zarobione pieniądze na podobną diagnozę w serwisach motoryzacyjnych
4. Masz szansę porównać zdiagnozowaną przez nas usterkę z diagnozą pochodzšcš z warsztatu motoryzacyjnego
5. Dajemy Ci do dyspozycji wiedzę naszych Ekspertów motoryzacyjnych całkowicie bezpłatnie
6. Po rejestracji na forum masz dostęp do forum bez reklam
Nie zwlekaj zarejestruj się i korzystaj z naszych zasobów - Kliknij Tutaj
|
Zamknięty przez: ArKos 2010-04-12, 14:56 |
|
| Autor |
Wiadomość |
Bartas
Auto-expert Junior Admin


Marka: Opel
Model: Kadett Sunshine Club
Oznaczenie silnika (symbol): c20ne
Paliwo: PB
Pomógł: 1 raz Dołączył: 22 Lut 2010 Posty: 352 Skąd: Wągrowiec
|
Wysłany: 2010-04-12, 14:27 [nadwozie] Naprawa wycieraczki Mercedes C klasa W202
|
|
|
Na tym zdjęciu widzimy w sumie trzy prowadnice smarujemy je olejem może być silnikowy, BROŃ BOŻE WD40. Ja posmarowałem Motor-Lift. Następnie składamy wszystko do kupy jak wcześniej i wycieraczka śmiga bezszelestnie że aż miło.
Podważamy w dolnej części "gruchy" dwoma rękoma pokrywę bardzo łatwo podważa się i podnosimy do góry, prawdopodobnie całkowicie nie da się jej w tym ustawieniu wyciągnąć, swoją drogą nie ma takiej potrzeby.
Ściągamy górną pokrywę wycieraczki, trzeba ją lekko podważyć do góry i pociągnąć do siebie.
Ustawiamy wycieraczkę na max wysięgu czyli na 1/3 obrotu.
Autor: ozeasz
Źródło: http://www.w202.pl |
|
|
|
 |
|
Pani Reklama
Naczelny Wódz :)


Auto : Sam Naprawiam
Pomógł: 21 razy
Wiek: 21
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 120
Skąd: Forum
|
Wysłany: 2010-06-29, 22:35
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
| | Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 17 |
|
|