Napraw Sam Swoje Auto Strona główna Home | Kontakt | RSS | Statystyki | Profil | OPEL
Zaloguj się:

Automatyczne logowanie:

Wyróżnij się, zobacz co Ci daje rejestracja na naszym forum 

Zalety Rejestracji ?

1. Rejestrując się na forum masz gwarancję , że opisany przez Ciebie problem nie pozostanie bez odpowiedzi.

2. Rejestracja i korzystanie z pełnych zasobów serwisu jest darmowa a Użytkownik nie ponosi żadnych opłat

3. Opisując, swój problem z samochodem możesz zaoszczędzić ciężko zarobione pieniądze na podobną diagnozę w serwisach motoryzacyjnych

4. Masz szansę porównać zdiagnozowaną przez nas usterkę z diagnozą pochodzšcš z warsztatu motoryzacyjnego

5. Dajemy Ci do dyspozycji wiedzę naszych Ekspertów motoryzacyjnych całkowicie bezpłatnie

Nie zwlekaj zarejestruj się i korzystaj z naszych zasobów - Kliknij Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
mario87 Sam Naprawiam Audi
Początkujący

Marka: Opel
Model: Astra F Cabrio Bertone
Oznaczenie silnika (symbol): 2.0 C20NE
Paliwo: PB
  Wysłany: 2011-04-13, 11:34   Brak ogrzewania - Opel Vectra A 1.6

Witam:)
W Oplu Vectrze A 1.6 w jednej chwili wysiadło ogrzewanie;/ Wcześniej chodziło jak się patrzy - grzało jak marzenie. W czasie jazdy z włączoną dmuchawą i ogrzewaniem przestało nagle grzać:( Nadmienię iż kilka miesięcy temu została wymieniona chłodnica a wcześniej kompletny rozrząd z pompą i termostatem. Płynu trochę ubywa ale nie widać żadnych wycieków z pod maski ani z okolic nagrzewnicy. Co do uszczelki pod głowicą po prostu kwalifikuje się ona do wymiany głównie ze względu na wycieki z pod niej oleju. Bardzo możliwe że też przez nią ubywa płyn;/ Dziwi mnie jednak że ogrzewanie mogło tak w jednej chwili wysiąść. Samochód normalnie utrzymuje temperaturę i się wychładza. Czy ktoś wie w czym może tkwić problem??
Z góry dziękuję i POZDRAWIAM:)

Linki sponsorowane
Naczelny Wódz :)

Auto : Sam Naprawiam
Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2010-06-29, 22:35   

Opel Corsa
Grzes997 Sam Naprawiam Audi
Administrator
jupikajej madafaka

Model: Zafira
Oznaczenie silnika (symbol): Z16XE
Paliwo: LPG+PB
Wysłany: 2011-04-13, 12:01   

Problem tkwi w sterowaniu ogrzewaniem, musisz rozebrać panel sterowania i zobaczyć czy tam wszystko jest na miejscu, nie pamiętam teraz czy w Twoim samochodzie jest mechaniczne otwieranie klapy czy podciśnieniowe ale jedno jest pewne albo linka spadła albo wyskoczył wężyk ze sterowania innej przyczyny raczej nie widzę możesz jeszcze kontrolnie ręką sprawdzić czy oba węże doprowadzające płyn do nagrzewnicy są ciepłe jeśłi tak to problem jest tak jak wcześniej pisałem.

http://microsat.pl - sklep internetowy - dekodery DVB-T, anteny, elektroniczne papierosy, akcesoria

mario87 Sam Naprawiam Audi
Początkujący

Model: Astra F Cabrio Bertone
Oznaczenie silnika (symbol): 2.0 C20NE
Paliwo: PB
Wysłany: 2011-04-13, 12:32   

Klapy są sterowane linkami - może rzeczywiście się coś rozpięło bo niedawno wstawiałem nową żarówkę od oświetlenia panelu wentylacji i musiałem rozpiąć te cięgna;/ Sprawdzę jeszcze te węże od cieczy i zobaczymy:) Dziękuję:)

Odpowiedz do tematu